Hakkımda

Reklamlar

Gökşen Bozkoyunlu Kimdir?

Medya profesyoneli Gökşen Bozkoyunlu, meslek hayatına 1996 yılında, üniversite eğitimi sırasında başladı.

Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nden ‘Uluslararası Pazarlama ve Satış’ alanında uzmanlaşarak mezun oldu. TÜRVAK Televizyon Haberciliği Bölümü’nü ve Kuşdili Eğitim Merkezi Etkili Konuşma ve Diksiyon Eğitimi’ni birincilikle bitirdi.

Erken yaşta adım attığı kariyerinin ilk yıllarında, medya sektörünün köklü kuruluşlarında muhabir, editör, haber spikeri, program yapımcısı ve sunucusu olarak çalıştı. Ardından, akademik ve mesleki eğitimini, televizyon, internet, dergi, gazete ve radyo mecralarında edindiği kapsamlı deneyimiyle birleştirerek uzun yıllar önde gelen medya kurumlarında ‘Reklam Koordinatörü’ olarak görev aldı.

Son olarak altı buçuk yıl boyunca TV8’de yürüttüğü bu görevinden 2020 yılının sonunda ayrılarak ‘Yeni Nesil İçerik Ajansı’ Medesia’yı kurdu.

Medya, satış ve pazarlama alanlarında sahip olduğu birikimi ve yaratıcı yaklaşımıyla, Medesia çatısı altında, dijital dünyanın geleceğine iz bırakacak projeleri hayata geçiriyor. İlhamını dijital çağın yeniliklerinden ve edebiyattan alan Bozkoyunlu, şiir, deneme ve roman türünde üç farklı kitabın yazım aşamasındadır.

Exit mobile version
%%footer%%